Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Sizlere hızlı bir şekilde sorularınıza cevap bulabileceğiniz soru Cevaplar  kullanılarak oluşturulmuş yazılarımızı  inceleyebilirsiniz.

 
Apartman Temizliğinde Düzenli Hizmet Almak Mümkün Mü?
 

Apartman yöneticileri, temiz görüntüsü ve güzel kokan bir apartman için genellikle temizlik şirketleri çalışmaktadır. Apartmanlarda temiz ve hijyenik ortamı bulmak zor değildir. Apartman temizliğinde, apartmanın büyüklüğüne göre yeterli elemanları yönlendirip, kusursuz temizliği sağlamaktayız. Temizlik özen isteyen bir iştir ve işinde uzman kişilerle yapılmalıdır. Firmamız uzman elemanlar, son teknoloji ürünleri, doğal temizleyici ürünleri kullanarak apartman temizliğini gerçekleştirmektedir. Apartman yönetimi tarafından talep edilmesi halinde, temizlik ekipmanları ile haftanın her günü veya belli günlerinde periyodik olarak apartman temizliği yapılmaktadır. Titiz, işinde becerikli ve deneyimli elemanlarımız, düzenli bir şekilde yaptıkları apartman temizliğinde, asansörler, merdivenler, otopark ve bahçe gibi ortak kullanım alanlarını temizlemektedirler.

 
Ev Temizliğinde Verilen Hizmet İçeriği Nelerden Oluşur?
 

Ev temizliğinde esas olan müşteri memnuniyeti ve müşteri ile firmanın uyumudur. Firmamız ev sahibinin hijyen ihtiyacını özel ekipman ve profesyonel elemanları ile en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Ev temizliği; boş daire temizliği, dayalı döşeli ev temizliği, inşaat sonrası boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği diye gruplara ayrılır. Firmamız, bu gruplardaki tüm evlere temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik yapılacak ev incelenir gerekli ürünler ve ekip ayarlanır. Oda, mutfak, salon, tuvalet, banyo, camlar, duvarlar yani temizlik yapılacak her alan gözden geçirilir. Mutfakta isteğe bağlı dolap içleri, beyaz eşya temizliği, mutfak tezgâhı, evye, yerler, duvarlar silinir ve temizlenir. Banyoda, duşa kabin, klozet, küvet, lavabo gibi dezenfekte edilmesi gereken yerler özenle temizlenir. Oda temizliğinde, koltuk, masa, sandalye, vitrin gibi oda da bulunan tüm mobilya ve koltukların derinlemesine temizliği yapılır. İsteğe göre duvarlar silinir. Cam iç-dış temizliği, cam mermerleri özenle silinir. Balkon temizliğinde korkuluklar ve yerler iyice temizlenir. Firmamız, ev temizliğinde profesyonel elamanlar, bitkisel ürünlerle titiz bir temizlik için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 
İnşaat Sonrası Temizlikte Nelere Dikkat Ediyoruz?
 

İnşaat sonrası temizlik oldukça zor bir iştir. Ancak işinde uzman kişilerden oluşan bir ekip tarafından yapılması gerekir. Firmamız inşaat sonrası temizlikte, profesyonel ve işinin ehli elemanları ile derinlemesine temizlik yapmaktadır. İşinde uzman olmayan kişilere yaptırılan temizlik istemeyerek de olsa evinize zarar verebilir. Örneğin uygun olmayan bir kimyasalla veya sert bir cisimle yapılacak kazı, cam veya fayanslarda çizikler, aşınmalar oluşturabilir. Yeni eviniz için bu can sıkıcı bir durumdur. Bu nedenle bizim gibi işinde deneyimli, uzman kişilerden yardım almanız iyi bir tercih olacaktır. Firmamızda elemanlarımız ile temizlenecek eve gidiyoruz, yapılması gereken temizlik basamaklarını sıralıyoruz ve temizlik makinaları ile hemen temizliğe başlıyoruz. İlk olarak inşaattan artık kalan molozlar, harçlar gibi kalıntılar temizlenir. Parkelerde veya fayanslarda harç kalıntıları veya boya varsa uygun kimyasallarla temizliyoruz. Camlar silinir ve çerçevelerde bulunan bantlar ve harçlar ovularak temizlenir. Mutfak dolapları temizlenir. Banyo ve tuvaletler uygun kimyasallarla iyice temizlenir. Firmamız evinizi dip köşe temizleyerek tam bir hijyen ortamı sağlayarak size teslim eder.

 
Koltuk Temizleme İşleminde Koltuk Yıpranır Mı?
 

Koltuk temizliği, temizlik açısından özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Üzerinde gözle görünmeyen bakteriler, tozlar bulunabilir. Bu durum insan sağlığı açısından tehlikelidir. Çoğu kişi koltuk temizliği denilince silme işlemi yaparak temizlemeye çalışır. Silme işlemi yapılarak koltuk temizliği mümkün olmaz, tam tersine tozun ve kirin koltuk ve süngerinin daha derinlerine inmesini sağlar. Koltuk temizliği için en ideal temizlik koltuk yıkama işlemidir. Firmamızdan koltuk temizliği hizmetini güvenle alabilirsiniz. Firmamız son teknoloji makinalar, profesyonel elemanlar ve koltuklarınıza zarar vermeyen bitkisel ürünler ile derinlemesine koltuk-kanepe temizliği işlemini yapmaktadır. Koltuk yıkama işlemi koltuğa kesinlikle zarar vermez. Aksine düzenli olarak koltuklarınızı yıkatmak koltukların ömrünü uzatır. Firmamız özel koltuk yıkama makinaları ve koltuğun kumaşına, leke türüne göre özel bitkisel ilaçlar kullanmaktadır. Sizde, derinlemesine temizlik, güler yüzlü hizmet, tertemiz koltuklar, son teknoloji makinalar ve bitkisel ilaçlarla temizlik için bizi arayabilirsiniz.

 
Okul Temizliğinde Hangi Tarz Temizlik Malzemeleri Kullanılır?
 

En değerli varlığımız çocuklarımız, günlerinin büyük bir kısmını geçirdiği okulların hijyen içinde olması büyük önem taşır. Firmamız bu bilinçle hareket ederek okul temizliğine gereken özeni göstermektedir. Ayrıca ekiplerimiz öğrencilere karşı daima güler yüzlü ve nazik davranmaktadır. Firmamız okul temizliğinde çocukların sağlığı için ağır kimyasal temizleyiciler yerine bitkisel temizleyiciler kullanmaktadır. Tüm sınıflar, koridorlar, odaları temizleyip hijyenik bir ortam hazırlıyoruz. Bütün tuvalet ve lavaboları dezenfekte ediyoruz. Ayrıca okulda kullandığımız ürünlerin alerjenik testten geçmesine dikkat ediyoruz. Yemekhane ve mutfakların genel anlamda temizliğini de yapmaktayız. İdare odalarının temizliğini de yapmaktayız. Sınıf içinde ve dışında bulunan masa ve sıra temizliğini, çöplerin temizliğini, cam temizliğini ve yer temizliğini elemanlarımız özenle yapmaktadır.

 

 
Rezidans Temizliği Nasıl Yapılıyor?
 

Rezidans temizliği, önem gerektiren bir iştir. Binaya birçok farklı girişteki paspasların temizliği, lobilerin temizliği, camların temizliği dikkat gerektiren temizlik işleridir. Giriş-çıkışların, yoğunluğuna bakılmadan sürekli ve özenle temizlenmesi gereken yerlerdir. Birçok iş görüşmesinin ve toplantının yapıldığı yerlerde temizlik ve düzen çok önemlidir. Bu temizliği ancak işinde uzman ve profesyonel ekipler sayesinde olur. Firmamız rezidans temizliğin de işinin ehli ekipler, son teknoloji makinalar ve özel temizlik malzemeleri ile kusursuz temizlik hizmetini vermektedir. Rezidans temizliğinde görünüm açısından camların temizliği kusursuz olmalıdır. Aynı şekilde içinde bulunduğu ofislerin temizliği özenle yapılmalıdır. Birçok kişinin uğradığı rezidanslarda her zaman temiz ve düzenli olmalıdır. Firmamız rezidansların temizliğinde, kusursuz temizliği, düzeni ve hijyeni sağlamaktadır. Firmamız rezidanslarda olması gereken ferahlık ve temizliğin bilincinde ve buna uygun olarak özel ekipmanlar kullanmaktadır.

 

 
Temizlik Hizmeti Fiyatının Tutarları Ne Kadardır?
 

Temizlik, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için gerekli bir iştir. Firmamız sizin için zamandan tasarruf edip ve en iyi şekilde temizliği ekonomik olarak almanız için her zaman yanınızdadır. Temizlik için, evinizde veya iş yerinizde temizlik personeli yerine temizlik şirketi ile çalışmanız daha ekonomik olacaktır. Çalıştırdığınız personelin sigortası ve masrafları ekstra bir ücret demektir. Fakat firmamızdan yardım alarak daha kaliteli hizmeti ucuza almış olursunuz. Ayrıca firmamızdan yardım alarak daha profesyonel kişiler ve daha teknolojik ürünler ile daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Temizlik ücretleri konusuna gelirsek öncelikle temizlenecek mekân görülmelidir. Temizlik ücreti mekânın büyüklüğüne, işin zorluğuna ve çalışacak eleman sayısına göre değişmektedir. Firmamız en kaliteli hizmeti ekonomik olarak değerli müşterilerimize sunmaktadır.