Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllardır temizlik işlerinizde hizmet veren firmamız ev, iş, ofis gibi alanların temizlenmesinde de yanınızda. Bunların yanı sıra apartman temizlik işleriniz de en iyi ve en profesyonel ekibimiz ile kaliteli bir temizlik sunuyoruz. Koltuk temizleme, okul temizliği, ev temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği gibi birçok alanda birinci sınıf hizmet sunuyoruz.

Apartman, İş Yerleri Ve Okullarda Merdiven Temizliği

Yaşam alanlarında bulunan merdivenler kullanıma bağlı olarak çok çabuk kirlenir. Özellikle çok katlı yaşam alanlarında bulunan merdiven temizliğini yapmak oldukça zordur. Firmamız bu konuda sizin için en iyisini düşünerek en temiz hizmeti verir. Temizliklerde kullandığımız temizlik ürünlerinin kalitesi bizim için son derece önemlidir. Bu yüzden tüm zorlu lekeleri tek seferde çıkaran Nano temizleyicilerle işimizi yapmaktayız. Yaşam alanlarında bulunan bu alanların temizliğini yapmak kolay gibi görünse de zor bir iştir. Bu konuda sizlere birinci sınıf hizmet sunuyoruz.

Temizlik Hizmetleri Özenle Sunuluyor

Çeşitli hizmetler konusunda özenle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullanılan temizlik ürünlerinden tutunda uzman personel seçimine kadar birçok konuda titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 Temizlik hizmetlerimiz

Koltuk temizlik hizmetleri ile koltuklarınız eskisinden daha temiz ve yeni görünüme kavuşur. Bunun yanı sıra toplu yaşam alanlarında temizlik ve hijyen son derece önemlidir. Kalifiyeli personel ile bu konuda sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Apartmanların temizliği ve kullanılacak ürünlerin kalitesi son derece önemlidir. Firmamız apartman merdiven temizliği konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ile en iyi temizliği sunar. En üst kattan en alt kata kadar tüm merdivenler, korkuluklar, asansör ve kapılar tüm özen ve detaylarıyla temizlenir. Merdivenler genelde mermer ya da betondan yapılır. Bu yüzden temizlikte kullanılacak yüzey temizleme malzemesi seçilir.

Havalandırma pencereleri, kapılar, asansör içi ve tüm demir korkuluklar içinde uygun ürünler kullanılır. Merdivenlerin kaymaması için kurulama işlemi de firmamız tarafından yapılır. Özellikle iz bırakmayan temizlik ürünlerini kullanırız. Bizim için kaliteli bir temizlik her zaman önde gelir.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan firmamız, güler yüzlü personel, son teknolojik temizlik ekipmanları, doğal temizlik ürünleri ile yaşam alanlarınızı temizlemeye devam ediyor. Sizde alanında uzman çalışanlarımız ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden güvenle yararlanabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, site üzerinden hizmet çeşitlerimize göz atabilirsiniz.